Magda: Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie uzyskałam dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Projektowania Mebla. Studiowałam też w Wielkiej Brytanii w Falmouth College of Arts na wydziale Spatial Design. Projektowanie to dla mnie nadawanie otoczeniu właściwego kształtu. Projektując myślę o człowieku i jego sposobie życia. Gdy tylko mogę wracam do Londynu, miasta w którym spędziłam dużą część dzieciństwa. Spotykając się z przyjaciółmi i odwiedzając ulubione miejsca wspominam i szukam inspiracji.

Grzegorz: 'Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe' (A. Einstein). Magda I Karni mają Jedno i drugie, a ja pomagam uczynił z kb projektów strategię budowania wizerunku marki. firmy czy produktu. I dbam o to, by współpraca z designlab byty przyjemnością. Nie jestem projektantem. skończyłem Dziennikarstwo w Collegium Cvitas. A w wolnej chwili sport w każdej formie.

Karol: Ukończyłem Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Spatial Design w Falmouth College of Arts w Wielkiej Brytanii. Jestem pracownikiem naukowym macierzystego wydziału warszawskiej ASP oraz Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Projektuję meble, przedmioty codziennego użytku, wnętrza, wystawy oraz przestrzenie pub-liczne. Projektowanie to moim zdaniem rozwiązywanie problemów. Piękna szukam w logice. Fascynuje mnie prostota codziennych przyjemności a onieśmiela bezcelowy przepych.