Designlab to zespół projektowy, który został założony w 2005 roku, przez grupę projektantów i specjalistów różnych dziedzin. Wierzymy, że projektowanie to rozwiązywanie problemów dlatego stawiamy na innowacyjność. Źródłem naszych inspiracji jest człowiek i jego potrzeby, przyzwyczajenia i możliwości. Stworzyliśmy projekty o różnej skali – od dużych przestrzeni użyteczności publicznej, przez meble, aż po przedmioty mieszczące się w  dłoni. Nasze projekty wygrywają konkursy i zdobywają nagrody, prezentowane są w prestiżowych magazynach i na międzynarodowych targach jak DMY w Berlinie.  Zrealizowaliśmy wiele projektów dla międzynarodowych przedsiębiorstw (Deutsche Bank, Boston Consulting Group), polskich firm (Vox, Forte), jak i klientów indywidualnych, ale wierzymy, że najważniejsze są wciąż przed nami.

Przestrzeń

Projektując tworzymy miejsca, budujemy relacje między przestrzenią, a człowiekiem. Dobrze zaprojektowane wnętrze ma swoją tożsamość i wpisuje się w sposób życia człowieka. Projektujemy sklepy, biura, restauracje i mieszkania przyjazne klientom, pracownikom,  domownikom. O ich  jakości decyduje zarówno  układ,  jak i staranny dobór materiałów i dopracowane detale. Każdy projekt poprzedzamy analizą, dzięki czemu bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu proponujemy najlepsze rozwiązanie. Wśród naszych realizacji są ogólnopolska sieć kilkudziesięciu placówek banków, przestrzenie użyteczności publicznej o dużych powierzchniach, kameralne restauracje i mieszkania.
 
Produkt
rojektując przedmioty tworzymy możliwości. Interesuje nas potencjał rzeczy, czyli interakcja między przedmiotem, a użytkownikiem. Naszym zdaniem projektant to wynalazca, więc poszukujemy nowych rozwiązań, eksperymentujemy z formą i materiałami. Badamy sposób, w jaki produkt będzie używany i co może skłonić do jego zakupu. Projektowanie produktu opieramy na współpracy specjalistów wielu dziedzin: projektantów, technologów, ekspertów od spraw marketingu i sprzedaży. Wdrożyliśmy do seryjnej produkcji meble dla uznanych polskich firm. Zrealizowaliśmy także meble jednostkowe i krótkie serie produktów pod własną marką.